هتل کاملیا در زمينی به مساحت 3860 متر مربع و با زيربناي 7048 متر مربع در شش طبقه و یک نیم طبقه احداث و در سال 1381 به بهره برداری رسیده است. این هتل متعلق به شرکت سهامی خاص سربداران سبزوار به شماره ثبت 1056 سبزوار می باشد.

 

لابی وسيع با دکوراسیون زيبا همراه با امکانات رفاهي و پذيرايي و فروشگاه و سيستم های صوتی، تصويری و تهويه مطبوع، محيطی زيبا، دلپذير و آرام برای استراحت و آسايش ميهمانان و زائران بارگاه ملکوتي ثامن احجج امام رضا (ع) را فراهم می نمايد.

 

رستوران صدف هتل کامليا با ظرفيت 350 نفر با دکوراسيون زيبا و منحصر به فرد با سرو انواع غذاهای ايرانی و فرنگی آمادگی ارائه خدماتبه مسافرين و مهمانان گرامی را دارد.

 

هتل کامليا با دارا بودن 57 اتاق و 3 سوئيت همراه با دکوراسيون زيبا و رنگهای مختلف در 3 طبقه ، مجهز به سيستمهای تهويه مطبوع ،کانالهای تلويزيون، ماهواره، آنتن مرکزي، ويدئو، یخچال و مبلمان زيبا و راحت و سرويسها بهداشتي شرقی و فرنگی با فضای مناسب آسايش و راحتی را برای ميهمانان عزيز فراهم می سازد. کافي شاپ و چايسرای 24 ساعته در مکاني آرام و زيبا آماده خدمات رسانی به مهمانان و زائران گرامي در طول شبانه روز می باشد.

 

سالن اجتماعات با ظرفيت 400 نفر مجهز به سيستم صوتی و تصويری، سیستم اعلام حريق با استفاده از تکنولوژی جديد، امکان انجام همايش ها و مراسم ها و نمايش را دارا می باشد. سالن کنفرانس و پذيرايي و امکانات لازم با دکورسيون زيبا در مقابل سالن اجتماعات آمادگي تشکيل کميسيونهای جانبی و پذيرايي را فراهم می نمايد.

 

سالن مرواريد جهت برگزاری مراسم های جشن و ازدواج با ظرفيت بيش از 700 نفر بصورت مجزا برای آقايان و بانوان و دارا بودن اتاق عقد زيبا و مجلل آمادگي برگزاری جشنها و مراسم های عقد و عروسي را برای همشهريان عزيز فراهم می نمايد.

 

کافی نت هتل با امکان ارائه خدمات داخل اتاق ها در مکانی آرام در طول ساعات اداري، آماده ارائه خدمت به مسافرين و همشريان سبزواری می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maximum Web Solution Co,Ltd